• Beržų g. 2V, Ringaudų k., Kauno r.
  • +370 686 71402

Salės nuoma

Salės nuoma

Jūsų Asmeninėms Šventėms

Restoranas ir motelis “Timėjas” Jums pristato naujai renovuotą, jaukią ir modernią erdvę bet kuriai Jūsų gyvenimo šventei ar įmonės vakarėliui, konferencijai, seminarui. Ši puiki, talpinanti 60 sėdimų vietų ir turinti atskirą įėjimą erdvė, taip pat tinkama ir gedulingiems pietums. Profesionali virėjų komanda pasirūpins ypač skaniu maistu ir maloniu aptarnavimu. Galime Jums pasiūlyti garso apartūrą su belaidžiu mikrofonu, erdvę skirtą šokiams ir renginio vedėjui. Jūsų patogumui – erdvi nemokama parkavimo aikštelė. Esant poreikiui, galime pasiūlyti nakvynę moderniai atnaujintuose motelio kambariuose. Pobūviu salėje ir motelio erdvėje galėsite naudotis nemokamu internetu.

Telefonas rezervacijai:

4b_pobuviu_sale_700-800

Virtuvės patiekalai

Mūsų Restorano Meniu

Kviečiame pasimėgauti sočiu, lietuvišku, laiko patikrintu maistu. Mūsų virtuvės meistrai patiekalus ruošia naudodami tik natūralius prieskonius ir žaliavas.

Šalti užkandžiai

Karšti užkandžiai

Salotos

Sriubos

Paukštienos

Kiaulienos

Jautienos

Žuvies

Daržovių – miltiniai patiekalai

Garnyrai pasirinktinai

Virtos bulvės su prieskoniais, virtos apkeptos bulvės, skrudintos bulvės, kroketai, bulvių košė, ryžiai.
Agurkai – pomidorai,  marinuoti / rauginti agurkai,  karštos troškintos daržovės, morkų – kopūstų salotos, daržovių salotos, kopūstų–paprikų salotos, morkų – česnakų salotos.